Pielgrzymka do Sokółki i okolic

W dniach 29,30 czerwca 2015 roku grupa sześciu Rycerzy Kolumba z naszej parafii udała się wraz z członkami Stowarzyszenia na Rzecz Odnowy Zabytków do Białegostoku gdzie rozpoczęliśmy nasze pielgrzymowanie mszą świętą w Parafii, której proboszczem jest nasz rodak - ksiądz Franciszek Wiatr.
Ksiądz Franciszek zaprosił nas na wspólny obiad i następnie pojechał do Sokółki, miejsca Cudu Eucharystycznego.Tam czekała na nas Siostra Ania Czajka, z którą odmówiliśmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
Następnie pojechaliśmy wraz z księdzem Franciszkiem do Bazyliki do Różanegostoku i na nocleg do Suwałk.
Kolejnego dnia udaliśmy się na Litwę do Mariampola, do miejsca skąd pochodzi założyciel Ojców Marianów, Błogosławiony Ojciec Matulewicz.Tam odprawiliśmy mszę świętą a w drodze powrotnej nawiedziliśmy Świętą Wodę i do domku.