III Kwartalne spotkanie Funkcjonariuszy i Kapelanów Rad Rejonu 3

29 stycznia 2015 roku, dzięki gościnności Braci z Rady 15281 im. Św. Trójcy w Skarżysku Kościelnym, odbyło się III Kwartalne spotkanie Funkcjonariuszy i Kapelanów Rad Rejonu trzeciego.
Spotkanie rozpoczęliśmy od Mszy Św. w Parafii Św. Trójcy. Po zakończeniu kilkudziesięciu rycerzy udało się do pobliskiej świetlicy, aby we własnym gronie omawiać najistotniejsze sprawy rozwoju naszego Zakonu.
Jest to znakomita okazja do szczegółowego przekazania wszystkich najważniejszych informacji źródłowych płynących z Rady Stanowej.
Spotkanie poprowadził Delegat Rejonowy Brat Leszek Kucharski przekazując Braciom najważniejsze zadania stojące przed naszym Zakonem w obliczu zbliżającej się V Konwencji Stanowej Rycerzy Kolumba w Polsce.
Omówione zostały także priorytety obecnego roku bratniego jakimi bez wątpienia jest dalsza aktywizacja rekrutacyjna, powołanie w każdej Radzie zespołu Inicjacyjnego I Stopnia i zdobycie przez każdą Radę Nagrody Najwybitniejszej Rady przyznawanej przez Radę Najwyższą za osiągnięcia programowe i członkowskie.

Bóg zapłać Braciom Rady 15281 za serdeczną gościnę i wzorowe przygotowania spotkania.

Leszek Kucharski Delegat Rejonu 3