Dnia 19 września z inicjatywy Rycerzy Kolumba o godzinie 15.00 odbyła się w naszej parafii msza św. o ustanie epidemii oraz za rodziny.
Celebrowali ją Kapelani Rycerzy, ksiądz kustosz Jerzy Karbownik, ksiądz Artur Fura oraz nasz kapelan ksiądz Marian Czajkowski.
Homilię wygłosił ksiądz Artur Fura.
Po mszy św. usłyszeliśmy świadectwo Wielkiego Rycerza z Radomia. Po zakończeniu otrzymał wielkie brawa za to co otrzymał po odnalezieniu w życiu Pana Boga. Teraz jest naprawdę wolny i szczęśliwy.
Następnie wszyscy zebrani udali się pod figurkę ufundowaną przez kolejarzy. Tutaj odmówiliśmy cząstkę różańca świętego.
Udział wzięli Rycerze Kolumba z Ostrej Bramy, parafii Św. Zygmunta z Szydłowca, z Suchedniowa oraz niezawodni Rycerze z naszej parafii .

Wiwat Jezus - lektor Zbyszek Ścisłowicz.