Kwesta 1.listopada

Kolejny raz Stowarzyszenie Na Rzecz Odnowy Zabytków działające przy Parafii Świętej Trójcy w Skarżysku Kościelnym przy udziale Rycerzy Kolumba i sympatyków Stowarzyszenia przeprowadziło kwestę na cmentarzu parafialnym w Skarżysku Kościelnym.
Pragniemy podziękować wszystkim , którzy zaangażowali się w przeprowadzenie tej kwesty, a w sposób szczególny chcemy przede wszystkim podziękować wszystkim darczyńcom, bo to dzięki Państwa hojności udało nam się zebrać 5840 zł.
Cała ta kwota wraz z dochodami z festynu parafialnego, który był przeprowadzony przez Stowarzyszenie w sierpniu zostaną przeznaczone w przyszłym roku na renowację kolejnych zabytkowych a zapomnianych pomników na naszym cmentarzu.

Jeszcze raz w imieniu swoim własnym jak i całego zarządu Stowarzyszenia składam wszystkim ofiarodawcom gorące podziękowania za hojność i ofiarność.