Opłatek   Stowarzyszenia

Dnia 8 stycznia członkowie Stowarzyszenia Odnowy Zabytków, Rycerze Kolumba i wakacyjni pielgrzymi do Ziemi Świętej wzięli udział w uroczystej Mszy św. w naszej świątyni, a następnie w spotkaniu opłatkowym.

Spotkanie to odbyło się w świetlicy środowiskowej przebiegało w rodzinnej atmosferze.

Na wstępnie ks. proboszcz Marian Czajkowski nawiązał do tradycji Świąt Bożego Narodzenia, odczytał Ewangelię o narodzeniu Jezusa i rozpoczął dzielenie się opłatkiem.

Wszyscy (ponad 60 osób) składali sobie serdeczne życzenia. Następnie ks. proboszcz zachęcił do wspólnego biesiadowania.

W przerwach, przy akompaniamencie organisty p. Tomasza Gębury zebrani śpiewali najpiękniejsze kolędy.

Wspólne biesiadowanie i kolędowanie trwało do późnego wieczora. Wszystkim udzielił się wspaniały, świąteczny nastrój.