Spotkanie opłatkowe grup parafialnych

6 stycznia w Święto Trzech Króli po dwuletniej przerwie z wielką radością spotkały się na wspólnym opłatku wszystkie grupy parafialne:
- Stowarzyszenie na Rzecz Odnowy Zabytków,
- Rycerze Kolumba,
- Odnowa w Duchu Świętym,
- Apostolat Maryjny,
- przedstawiciele Grupy Pielgrzymkowej.

Aby tradycji stało się zadość nasze spotkanie rozpoczęło się od odczytania fragmentu Ewangelii o narodzinach Pana Jezusa i odśpiewaniu kolędy.
Ksiądz Proboszcz jako pierwszy złożył wszystkim serdeczne życzenia zdrowia i błogosławieństwa na cały rok płynącego od Bożej Dzieciny.
Następnie przyszedł czas na indywidualne życzenia.

Po życzeniach zasiedliśmy do obficie zastawionego stołu. Oczywiście nie zabrakło tradycyjnych wigilijnych potraw jak czerwonego barszczu z uszkami, kapusty z grochem, śledzi, czy sałatek pod różną postacią.
Nasze spotkanie nie mogło się obejść bez wspólnego kolędowania. Z radością śpiewaliśmy te znane i mniej znane kolędy i pastorałki mając poczucie jednej wspólnoty i potrzebę kolejnych spotkań.